Údržba okien

ÚDRŽBA OKIEN + SERVIS

FENOPLAST udrzba

Pre bezproblémové fungovanie okien od správnej izolácie, až po pekný celkový vzhľad, je dôležitá profesionálna údržba okien.

V našej predajni na záhradnej ulici v Detve vám ponúkame rôzne čistiace a ochranné prostriedky k údržbe a dokonalému fungovaniu okien. Tieto produkty vyrába nemecká spoločnosť FENOPLAST, ktorá sa špecializuje výhradne výrobou chemických prostriedkov používajúcich sa vo výrobných linkách na plastové a hliníkové okná. Druhá sekcia firmy sa zaoberá vývojom a výrobou čistiacich a ochranných prostriedkov. Sme hrdí na to, že ako jedny z mála na Slovensku vám vieme tieto prostriedky poskytnúť.

Je samozrejmosťou, že našim zákazníkom ponúkame záručný aj pozáručný servis.

PONUKA

Všetky produkty sú dostupné v našej predajni OKNOPLAST Detva - Záhradná ulica č.4, 962 12 Detva, prípadne na telefónnom čísle 0902 806 740.

Táto sada je navrhnutá tak, aby ste sa pomocou nej mohli postarať o celé okno z bieleho pvc.

Sada obsahuje čistiace, bieliace a konzervačné mlieko na profily, prostriedok na ošetrenie tesnenia a mazací sprej na kovanie, ktorý vďaka jedinečnému zloženiu po nanesení nesteká a udrží sa dlhodobo na kovaní a tým zabezpečí plynulý chod celého okna. Poslednou súčasťou je handrička a návod na použitie.

K dispozícii je maxi sada vhodná na rodinné domy a mini sada vhodnejšia na bytové jednotky.

CENA 

maxi sada 19,02 €

mini  sada  8,90 €

Táto sada je navrhnutá tak, aby ste sa pomocou nej mohli postarať o celé okno z farebného pvc, renolitu. Sada obsahuje čistiace a konzervačné mlieko na profily, prostriedok na ošetrenie tesnenia a mazací sprej na kovanie, ktorý vďaka jedinečnému zloženiu po nanesení nesteká, ale udrží sa dlhodobo na kovaní, a tým zabezpečí plynulý chod celého okna. Poslednou súčasťou je handrička a návod na použitie.

K dispozícii je maxi sada vhodná na rodinné domy a mini sada vhodnejšia na bytové jednotky.

CENA 

maxi sada 19,02 €

mini  sada  8,90 €

Sada na ošetrovanie drevených okien a dverí, ktorá sa skladá z balzamu na drevo, čističa na drevo, spreja na kovanie, handričky a návodu na ošetrovanie.

CENA 

16,67 €

Servisná, údržbová a čistiaca sada na hliníkové okná, dvere a žalúzie, ktorá je zložená z intenzívneho čističa, prostriedku na ošetrenie tesnenia, spreja na kovanie, handričky a návodu na ošetrovanie.

K dispozícii je maxi sada vhodná na rodinné domy a mini sada vhodnejšia na bytové jednotky.

CENA 

maxi sada 19,02 €

mini  sada  8,84 €

Čistiaci a odmasťujúci prostriedok so SLABO narušujúcim účinkom. Odstraňuje znečistenie z povrchov plastov, mierne škrabance, ďalej je veľmi vhodný ako odmasťovač pred lepením profilov na povrch plastov.
Možno používať ako univerzálny čistič a odstraňovač nečistôt.
Pri použití odporúčame použiť bielu (svetlú) handričku, inak hrozí zafarbenie očisťovanej plochy farbou handričky.

CENA 

17,60 €

Čistiaci prostriedok BEZ narušujúceho účinku. Odstraňuje stopy gumy, zvyšky lepidiel, zvyšky PUR-peny a silikónov v čerstvom stave. Odstraňuje bežné znečistenie.

Pri použití odporúčame použiť bielu (svetlú) handričku, inak hrozí zafarbenie očisťovanej plochy farbou handričky.

CENA 

17,60 €

Špeciálny čistič na hliníkové profily – určený na hliníkové plochy surové, eloxované i práškovo lakované. Na konečné očistenie a odstránenie zvyškov gumy, znečistení od vápna a malty, zvyškov lepidiel, PUR-peny a silikónov v čerstvom stave.

Plne nahrádza čistič a konzervant s ELP-systémom na hliník.

CENA 

8,27 €

Sprej na ošetrovanie a údržbu kovania a mechanizmov okien, dverí, vrát a garáží. Postriekaním pohyblivých častí modernými akostnými prísadami sa dosahuje ľahký chod a zníženie opotrebenia. Sprej chráni proti korózii a má dlhodobé účinky. NEDOCHÁDZA K STEKANIU

CENA 

500ml   22,- €

100ml   9,24 €

Špeciálny prostriedok na odstraňovanie vytvrdnutej PUR peny z povrchov profilov. Veľmi účinný prostriedok pomáhajúci odstrániť nežiadúce zvyšky zaschnutej  PUR peny. Odporúčaný pre všetky povrchové plochy.

Obsah: prostriedok na odstránenie PUR-peny, 2x hubka, drievko na nanesenie, špeciálna handrička.

CENA 

18,57 €

Tento sprej výrazne predĺži životnosť vložky zámku, uľahčuje jej chod a pomáha pri jej ľahšom chode. Pri vložkách vystavených zvýšeným poveternostným vplyvom spoľahlivo chráni voči korózii.

CENA 

50ml 6,32 €

Fenoflex montážny sprej

Bez freónov

Bez silikónov

Určený na montáž zasklievajúcich a tesniacich profilov. Krátky nástrek zaistí „kĺzavosť“ po profile, resp. „nepriľnavosť“ k povrchom.

CENA 

8,77 €

Na odstraňovanie plesní v okolí okien je nevhodné používať prostriedky na báze chlóru, pretože ten rozožiera povrchovú úpravu kovania, ktoré v dôsledku toho koroduje a kovanie sa stáva nefunkčným.
Sanogarden je vysoko účinný dezinfekčný prostriedok proti vírusom, baktériám a plesniam (hnilobe),

– ničí 99,99% všetkých vírusov, baktérií a plesní.
– likviduje kontamináciu vírusmi vtáčej chrípky, SARS a Covid-19
– dlhodobá ochrana ošetreného povrchu
– po aplikácii likviduje kontamináciu (vírusmi, baktériami, plesňami a hnilobami)
– 100% účinný pri likvidácii plesní a hnilôb
– univerzálne použitie
– zabraňuje krížovej kontaminácií.

„Tajomstvo“ dezinfekčných prostriedkov Sanosil spočíva v dvojfázovom účinku a synergickom efekte ich hlavných komponentov – peroxidu vodíka a striebra.
Zjednodušene povedané: peroxid vodíka atakuje bunečné steny mikroorganizmov, striebro pôsobí v ich vnútri. Kým peroxid vodíka sa rozkladá na kyslík a vodu, stopy striebra zostávajú na dezinfikovanom povrchu. Sú neviditeľné, nie sú toxické, ale aktívne a účinne zabraňujú mikrobiologickej rekontaminácii.