Garážové brány a ploty Wisniowski

GARÁŽOVÉ BRÁNY A PLOTY WISNIOWSKI

Wisniowski garážová brána

Firma  WISNIOWSKI  patrí medzi popredné a špičkové firmy v Európe zaoberajúce sa výrobou garážových brán, plotových systémov a priemyselného oplotenia, ktoré vyhovuje najvyšším kvalitatívnym a estetickým požiadavkám dnešnej doby so smart riešeniami pre každého. Firma ponúka aj plnohodnotný hliníkový program pre výrobu okien a dverí.

Garážové brány Wisniowski
ponúkajú všestranné možnosti výberu. Súčasťou brán sú segmenty rôznych hrúbok,  farieb v renolite alebo v nástreku farieb odtieňov RAL. Masívnu konštrukciu brány poháňa špičkový motor somfy.

Brány ponúkajú riešenie pre každú garáž. Ponúkame rôzne typy brán, ktoré závisia od vášho otvoru a samotnej garáže. Okrem štandardných rozmerov vieme poskytnúť aj atypické rozmery, či už pre rozmer otvoru alebo ukotvenia konštrukcie brány. Pohon brán tvorí francúzsky motor somfy. Tieto motory sa vyznačujú tichým chodom, ľahkým programovaním a samozrejmosťou je detegovanie prekážok pri chode brány.

K motoru je možné pridať rôzne doplnky : akumulátorové napájanie, signalizačný maják, kódový zámok. Samozrejmosťou je štvorkanálový ovládač.

Plotové systémy Wisniowski sa vyznačujú kvalitným materiálom a komponentami, ktoré sú zabezpečené mimoriadnou viacvrstvovou povrchovou úpravou. 

Samotný materiál na výrobu je oceľ, ktorá už ako hotový komponent prechádza žiarovým zinkovaním. Táto vrstva je posilnená lakovaným povlakom a následne na nej je nanesená prášková farba. 

Túto úpravu deklaruje aj na trhu výnimočná  10 ročná záruka proti korózii.

Ponuka plotov pozostáva z ôsmych kolekcií,  z ktorých pri každej je na výber niekoľko modelov plotových dielcov a brán. Každá z týchto kolekcií sa vyznačuje vlastným štýlom a originalitou.

Tieto plotové systémy vám zaručia splnenie akýchkoľvek technických požiadaviek na váš plot. Možnosť rozmerov dielcov, vjazdných brán je takmer bezhraničná. Samozrejmosťou sú aj vychytávky firmy, ako napríklad pohon ukrytý priamo v stĺpiku, zabudovaná poštová schránka, či priame navolenie úchytov v už existujúcich stĺpikoch.

Ploty navrhujeme priamo my preto je mozne robit akekolvek esteticke aj technicke zmeny priamo u nas, kde poskytneme zakaznikovi vyzualizaciu aj potrebne vykresy pre pripravu plota.  

ONLINE KATALÓGY

Wisniowski plotový systém