Tieniaca technika

TIENIACA TECHNIKA

Tieniaca technika je neodmysliteľnou súčasťou okna. Najbežnejšie a cenovo najdostupnejšie sú klasické interiérové žalúzie, ktorých široká ponuka farieb a vzorov lamiel vám okrem ich prvotného účelu – zatienenia slnka poskytne aj estetický doplnok okna. Voliteľná je takisto aj farba zberača, ktorý je možné doladiť v totožnej laminácii ako je farba okna.

Čoraz populárnejšie medzi ľuďmi sú rôzne druhy látkových roletiek, vhodných do moderného bývania. Medzi ne zaraďujeme jednofarebné rolety, ale aj obľúbené roletky deň a noc.

V našej ponuke nechýbajú ani vertikálne látkové žalúzie, ktorá disponujú naozaj pestrou škálou látok. Vďaka dlhej životnosti sú tieto žalúzie vhodné rovnako do bytov ako aj do kancelárskych priestorov.

Siete proti hmyzu sú dnes samozrejmosť, ktorá patrí k oknám. Hliníkový rámik siete je možné dodať v nástreku v odtieňoch RAL, alebo aj v laminácii vo farbe okna, či dverí. Sieťku je možné vypliesť štandardným sitom alebo aj odolným nerezovým sitom, odolným voči prehryznutiu hlodavcami.